HOPELESS CHRISTMAS / VÁNOČNÍ PALETKA

Krásný den Vám všem!
Po všech těch článcích o Mikuláši a vánočních příspěvcích jsem si pro Vás přichystala zase jeden článek z kosmetického soudku. Mám tady pro Vás totiž recenzi na paletku, která se hodí ať už na vaše vánoční líčení či přímo pod stromeček jako dárek. Tak šup na to!

FREEDOM - 12 STUNNING SMOKES
Musím říct, že první pohled mě paletka moc neuchvátila, zřejmě proto, že její obal není příliš zajímavý a ničím mě neuchvátil. Právě proto pro Vás tuto recenzi píšu, protože tato paletka rozhodně stojí za povšimnutí!


Paletka obsahuje 12 očních stínů a oboustranný silikonový aplikátor, který však u mě už dávno letěl do koše, protože já na tyhle aplikátory prostě nejsem. Zlatý obyčejný štětec.
Na zadní straně paletky najdete list s názvem paletky, místem výroby a všemi těmito důležitými informacemi.V paletce najdete 5 matných a 7 třpytivých stínů se shimmerem. Musím na rovinu uznat, že ty matné jsou slabší. Ať už pigmentací nebo i prášivostí. Ale stále je to standart, se kterým se dá bez nějakých větších nepříjemností krásně nalíčit.
V paletce najdete jak stíny se studeným podtónem, tak i s teplým, což je pro mě super, protože každé ráno mám chuť na jiné stíny a tato paletka mi jich nabízí dost na to, abych si mohla vybrat. Najdete v ní plno neutrálních odstínů v přirozených barvách, převážně béžové a hnědé tóny, které krásně podtrhnou Štědrovečerní atmosféru.


Složením paletky však její plusy nekončí. Další ohromení přišlo při prvním použití, naprosto mne totiž dostala svou pigmentací, zejména stínů se shimmerem. Jsou máslové, krásně se s nimi pracuje a na oko se přenáší vážně jedna báseň. Jsou intenzivní a syté a to po dlouhou dobu. Prášení u nich máte plně pod kontrolou, není to nic tragického, sem tam něco ulítne při aplikaci na štětec, ale tím to vesměs končí. Pod oči neopadávají.

Stínování je na jedničku, stíny krásně spolupracují i s jinými značkami, takže v tomhle ohledu paráda. Co už ale tak slavné není, je jejich výdrž, která není stoprocentní. Stíny jsou krásně intenzivní a to i po x hodinách, pokud však nemáte mastná víčka, jejichž vlastníkem já bohužel jsem. Stíny mi vydrží asi 8-9 hodin a potom se mi slévají do záhybů, které na víčkách mám. S bází mi samozřejmě vydrží celý den. Takže pokud máte mastnější víčka, chce to buď bázi nebo počítejte se sléváním, pokud máte víčka sušší, tak se nemusíte bát, tohle vydrží.


Takže podtrženo sečteno, tahle paletka rozhodně není k zahození. Její stíny jsou přesně podle mého gusta a proto po ní tak často velice ráda sahám. Výdrž stínů je uspokojující, i když by mohla být o chloupek lepší, ale ostatní vlastnosti jsou opravdu velmi dobré, takže pokud hledáte nějakou podobnou paletku, ať už pro sebe nebo jako vánoční dárek, tuhle rozhodně omrkněte. Cena okolo dvou set za 12g stínů je totiž více než příznivá za tu kvalitu, co dostanete.

Paletku v mnoha typech dostanete zde. Myslím, že teď před Vánoci je to ten nejlepší způsob, jak si paletku pořídit, protože kdo by se chtěl dobrovolně tlačit v obchodě v tom předvánočním shonu. 
Doporučovala bych Vám se kouknout i na jiné produkty od této značky, protože se mezi nimi najdou i opravdu skvělé kousky, ale o tom zase někdy jindy.

Mějte se krásně! <3

Marti X


CONVERSATION

2 komentářů:

  1. veľmi pekná paletka, krásna pigmentácia a navyše veľmi použiteľné farby :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat
  2. Musím říct, že paletka vypadá teda skvěle :)

    Miska blog

    OdpovědětVymazat