HOPELESS CHRISTMAS / OUTFITY KE STROMEČKU

Krásný den Vám všem!
Prosinec už se pomalu přehoupává přes svoji půlku a to znamená jediné. Vánoce už jsou opravdu v dohlednu! A protože vím, jak těžké je někdy vybrat ten správný outfit ke stromečku, přichystala jsem si pro Vás zde malou inspiraci. 

První a beze sporu nejpohodovější outfit, který tady najdete. Černé rifle, vánoční svetr, který nesmí chybět na žádné Vánoce, teplé papuče doplněné o červenou rtěnku, která celý outfit hezky podtrhne. 

Další a o kapku elegantnější outfit. Kožené kraťasy v kombinaci se vzorovanými punčocháči jsou hitem posledního roku, proto si myslím, že by se na štedrovečerní outfit jednoznačně hodily. Když je doplníte nějakým svetrem ve vánoční barvě, rozhodně to nebude na škodu.
A teď něco pro milovnice sukní. Tahle nádherná kolového střihu je pro tuto příležitost opravdu jak stvořená. Stačí doplnit nějakým lehkým svetříkem neutrálních barev doplněného výrazným náhrdelníkem, zlatýma lodičkama a obyčejným černým psaníčkem a bude z vás opravdová hvězda večera.

Tak a jsme u posledního a bezpochyby nejelegantnějšího outfitu tohoto článku. Krásné šaty s jemným detailem společně s lodičkami, psaníčkem a jemným náramkem udělají z tohoto už tak kouzelného večera skutečný zážitek pro všechny.Vy mi v komentářích dejte vědět, co si ke stromečku oblečete vy a který outfit z tohoto lánku je Vám nejbližší. :)

Mějte se krásně! <3

Marti XCONVERSATION

1 komentářů: