RECENZE | DIAMANTE ŘASENKA

Všem přeji krásný den!

Věděli jste, že Gabriella Salvete je česká značka, jejíž produkty se vyrábí v Itálii?
Dnes jsem si pro vás od této značky nachystala recenzi na řasenku Diamante (odkaz zde).
Gabriella má dva druhy řasenek Diamante, šedou se stříbrným uzavíráním a bílou se stříbrnými puntíky, která je označována jako limitovaná edice.
Já Vám tu představím právě tu z limitované edice, která je dostupná například na Notino.cz (Parfums.cz) - odkaz zde
Řasenka má silikonový kartáček a štětiny jsou uspořádaný pravidelně v řadách. Přitom pět řad z těchto štětinek jsou vystouplé a zároveň jejich výška jde do takového oblouku. Z fotky to nejspíše půjde pochopit lépe, ale tak jako tak, s kartáčkem a se mně pracuje opravdu perfektně. Dostanu se s ním ke všem řasám a nemám přitom celé víčko od řasenky.


Co se týče efektu, ten je pro mě docela diskutabilní. V jedné vrstvě dělá řasenka na můj vkus celkem přirozené řasy, oddělí je, prodlouží a poměrně i zahustí. Jelikož ale řasenka nenabírá moc barvy, řasy jsou stále málo nevýrazné, jednoduše až moc přirozené. Takže já dávám i druhou vrstvu a to se bohužel řasy trochu slepí. Není to žádná velká hrůza, ale chápete, není to ono, to, co byste čekaly. Možná někomu se tento efekt líbit bude, já ale zkrátka preferuji řasu vedle řasy. Řasy jsou ale hezky natočené a drží tak, jak mají. Konzistence je sušší, žádná vodová, což mně vyhovuje.


Musím ale řasenku moc pochválit za to, že celý den drží, nijak neopadává, nedrolí se, prostě tak jak je ráno je i večer. A přitom se i odličuje opravdu lehce.
V balení je i hodně barvy, takže za 11 ml chválím.

Já tuto řasenku tedy řadím mezi povedené, můžu říct, že mezi drogérkové řasenky patří mezi ty lepší a za super cenu (na Notino za 159 Kč). Ale samozřejmě, řasenky jsou velice individuální věc, takže pro někoho může být řasenka objev, takový dobrý průměr a nebo úplný propadák.

Zkoušely jste už někdy tuto řasenku? Nebo její klasickou (nelimitovanou) sestru? 

Mějte se krásně!
Adél X

CONVERSATION

4 komentářů:

  1. Tyhle kartáčky nejsou pro mé řasy nic moc.. :( ale jinak třeba jejich nové GAby řasenky jsou top :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Od této značky jsem ještě nezkoušela žádnou řasenku a po téhle ani netoužím po tom, co jsem viděla ten kartáček...-.-"

    eLblog

    OdpovědětVymazat